Remember Me

5:0 | Polonia liderem tabeli!

poniedziałek 23 sierpień, 2021
fot: Polonia Nysa fot: Polonia Nysa

W zeszłą sobotę przy ulicy Sudeckiej Polonia Nysa w dobrym stylu obroniła swoją murawę! W meczu 3 kolejki ligi piłkarze pokonali 5:0 drużynę LKS'u Po-Rawie Większyce. Przez pierwsze 45 minut meczu, Nysa strzeliła tylko jedną bramkę a jej autorem był Maciej Rokoczy, który dał prowadzenie swojej drużynie już w 4 minucie. Dominacja Polonii rozpoczęła się po wyjściu z szatni. Już po kilku minutach Polonia powiększyła wynik z rzutu karnego, którego wykonawcą był Luka Redek. Następnie w 9 minut nyscy zawodnicy "naładowali magazynek" i ustrzelili 3 bramki! (54 min - Maciej Pisula, 60 min - Dro Narcisse, 65 min - Dominik Sikora).

Po 3 kolejkach Nysa bez straty bramki zajmuje fotel lidera. Następny mecz IV Ligi Opolskiej odbędzie się w Chróścicach gdzie Polonia zmierzy się z lokalną Victorią. Drużyna gospodarzy plasuje się na 13 miejscu tabeli z 2 remisami i jedną porażką na swoim koncie.