Remember Me

To dopiero początek!

piątek 06 sierpień, 2021
fot: Stal Nysa fot: Stal Nysa

Alsecco Stal Nysa wygrywa pierwsze spotkanie letniego turnieju PreZero Grand Prix! W deszczowej aurze żółtoniebiescy pokonali 2:1 GKS Katowice. Pierwszy set padł łupem GKS'u, który po 28 minutach walki wygrał "na przewagi" - 27:25. Kolejna część spotkania, dzięki wprowadzonym zmianom doprowadziła do remisu, który następnie został zamieniony na zwycięstwo Nysy. W "letnim" składzie znaleźli się: Patryk Szwaradzki, Kamil Dębski, Bartosz Bućko, Kamil Kwasowski, Kamil Dembiec, Michał Ruciak, Patryk Szczurek oraz Mariusz Schamlewski, który wczoraj zdobył najwięcej punktów (13). To dopiero początek drogi w plażowych rozgrywkach! Już dzisiaj o godzinie 11:30 kolejnym rywalem Stali będzie drużyna Projekt Warszawa! Transmisja na żywo w Polsacie Sport!

Już w najbliższy wtorek, chwile po godzinie 8:00, Gościem Dnia Radia Nysa będzie prezes Stali Nysa - Robert Prygiel. Porozmawiamy o planach, celach, transferach oraz oczywiście podsumujemy aktualnie trwające rozgrywki w Krakowie.

Słuchaczu! Czekamy na Twoje pytania do naszego gościa! Prześlij je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a my zajmiemy się resztą.

Ostatnio zmieniany piątek, 06 sierpień 2021 07:49