Remember Me

Walka o półfinał toczy się do dwóch zwycięstw

poniedziałek 26 kwiecień, 2021
fot: IgnerHome AZS Basket Nysa fot: IgnerHome AZS Basket Nysa

Nasi koszykarze przegrali pierwszy ćwierćfinałowy mecz z MKKS Żak Koszalin 101:82 (25:16, 18:22, 30:24, 28:20).

Koszalin bardzo celnie wszedł w mecz. Pierwsze 10 minut - tracimy 9 punktów. Wygrywamy 2 kwartę i przybliżamy się do gospodarza na 5 punktów. W tym momencie wynik był jak najbardziej do złapania. W następnych 20 minutach nie zminimalizowaliśmy tej straty.- czytamy na klubowej stronie.

Już w najbliższą środę Ignerhome AZS Basket Nysa rozegra mecz rewanżowy z liderem grupy A rundy zasadniczej. Walka o awans do półfinału toczy się do dwóch zwycięstw! Jeżeli Basket wygra, trzeci decydujący mecz odbędzie się 1 maja w Koszalinie.

Przedsezonowym celem Basketu był awans do fazy Play-OFF. Na ten moment drużyna Marcina Łakisa znajduje się już w najlepszej 8 drużyn 2 ligi mężczyzn. Bez wątpienia jest to najlepszy sezon w historii klubu - trzymamy kciuki by trwał nadal!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 26 kwiecień 2021 08:59