Get Adobe Flash player
środa, 18 listopad 2015 17:44

Prace konkursowe

Laureatką w konkursie plastycznym przeprowadzonym w dniach 22.09. - 28.12.2015 r. na zwieńczenie akcji Bądź widoczny! Bądź bezpieczny! przeprowadzonej w szkołach podstawowych Powiatu Nyskiego i Prudnickiego została Paulina Lichoń, uczennica klasy I Szkoły Podstawowej w Biedrzychowicach. Nagrodę ufundowaną przez Neonet przy ul. Prudnickiej 12 w Nysie, wręczymy osobiście 11.01.2016 r. w szkole zwyciężczyni.
Radio Nysa Fm serdecznie gratuluje!

Sponsorem nagrody dla laureata w konkursie plastycznym jest:
NEONET
ul. Prudnicka 12, 48-300 Nysa

 

Zwycieska praca: Paulina Lichoń

 

 

Wręczenie nagrody osobiście w szkole laureata - 11.01.2016r.

 

 

 

Weronika W. II c SP nr 1 Prudnik

 

SP nr 4 Glogowek aut.nieznany

 

Patrycja G. II D SP4 Prudnik

 

Oliwier P. IIa SP 1 Prudnik

 

Oliwia W. IIa SP 1 Prudnik

 

Krzysztof i Przemyslaw K. I b SP nr 2 Glogowek

 

Kinga K. II d SP nr 4

 

Aleksandra J. I B

 

Antoni P  II d Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Daria W I b Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 


Dawid P I a Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Emila L II d Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Fabian B I b Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Filip W I a Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Joanna Sz I a Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Julia M I b Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Justyna P I b Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Kevin S I a Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Laura K I a Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Laura K I a Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Martyna F I b Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Martyna M II d Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Mateusz M I a Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Milena D I a Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Oskar M I a Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Sara Cz I a Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Tosia D I b Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Weronika N II d Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Zuzanna B I b Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Zuzanna W II d Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

 

Adam P Szkoła Podstawowa nr 1 Prudnik

 

Aleksandra T II a Szkoła Podstawowa nr 1 Prudnik

 

Bianka M II a Szkoła Podstawowa nr 1 Prudnik

 

Julia K II a Szkoła Podstawowa nr 1 Prudnik

 

Julia K II a Szkoła Podstawowa nr 1 Prudnik

 

Klara N II a Szkoła Podstawowa nr 1 Prudnik

 

Maja W Szkoła Podstawowa nr 1 Prudnik

 

Natalia G II a Szkoła Podstawowa nr 1 Prudnik

 

Oliwia P II a Szkoła Podstawowa nr 1 Prudnik

 

Oliwia Sz III b Szkoła Podstawowa nr 1 Prudnik

 

Otylia K II a Szkoła Podstawowa nr 1 Prudnik

 

Zuzanna D III b Szkoła Podstawowa nr 1 Prudnik

 

Dominka B I b SP nr 2 Głogówek

 

Jessica R I a SP nr 2 Głogówek

 

Kamila M I a SP nr 2 Głogówek

 

Ksawery N I b SP nr 2 Głogówek

 

Milena B I a SP nr 2 Głogówek

 

Wiktor Sz I b SP nr 2 Głogówek

 

Hania K I d Sp nr 3 Nysa

 

Julia M I a Sp nr 3 Nysa

 

Karolina M I d Sp nr 3 Nysa

 

Karolina S I a Sp nr 3 Nysa

 

Kornelia K I a Sp nr 3 Nysa

 

Maciej S I a Sp nr 3 Nysa

 

Nina K I a Sp nr 3 Nysa

 

Wojtek H I a Sp nr 3 Nysa

 

Ada M. II a SP nr 4 Prudnik

 

Adam D. III b SP nr 4 Prudnik

 

Emilia M. II aSP nr 4 Prudnik

 

Filip P. III b SP nr 4 Prudnik

 

Jakub S. III b SP nr 4 Prudnik

 

Oliwia K. II b SP nr 4 Prudnik

 

Oliwia P. III g SP nr 4 Prudnik

 

Wiktoria F. III b SP nr 4 Prudnik

 

Maja Ś. kl. 1 SP Ligota Wielka

 

Karolina Ż. kl. 1 SP Ligota Wielka

 

Waldemar R. kl. 1 SP Ligota Wielka

 

Paulina S. kl. 3 SP Ligota Wielka

 

Justyna Z. kl. 1 SP Ligota Wielka

 

Amelia O. kl. 1 SP Ligota Wielka

 

Łukasz K. kl. 1 SP Ligota Wielka

 

Oliwia K. kl. 1 SP Ligota Wielka

 

Aleksandra M. SP Ligota Wielka

 

Patrycja K. kl. 2 SP Ligota Wielka

 

Tomasz B. kl. 2 SP Ligota Wielka

 

Karolina K. kl. 1 SP Ligota Wielka

 

Natalia S. kl. 2 SP Ligota Wielka

 

Agata D. kl. 2 SP Ligota Wielka

 

Aleksandra M. kl. 2 SP Ligota Wielka

 

Eryk. P. kl. 2 SP Ligota Wielka

 

Oliwia K. kl. 2 SP Ligota Wielka

 

Zuzia M. kl. 1 Szkoła Meszno

 

Bartłomiej K. kl. 2 Szkoła Meszno

 

Jakub N. kl. 2 Szkoła Meszno

 

Wiktoria J. kl. 3 Szkoła Meszno

 

Marta B. kl. 3 Szkoła Meszno

 

Paulina D. kl. 3 Szkoła Meszno

 

Paweł K. kl. 1 Szkoła Meszno

 

Oskar Szkoła Meszno

 

Adrian J. kl. 1 Szkoła Meszno

 

Adam C. kl. 1 Szkoła Meszno

 

Maciej P. kl. 1 Szkoła Meszno

 

Maja Ś. kl. 1 Szkoła Meszno

 

Paulina O. kl.1c Sp. nr 1 w Głogówku

 

Mateusz M. kl. 1c Sp. nr 1 w Głogówku

 

Sandra Z. kl. 4b Sp. nr 1 w Głogówku

 

Katie K. kl. 1c Sp. nr 1 w Głogówku

 

Marco T. kl. 1c Sp. nr 1 w Głogówku

 

Natalia S. kl. 1 cSp. nr 1 w Głogówku

 

Nadia O. kl. 1c Sp. nr 1 w Głogówku

 

Nadia M. kl. 1c Sp. nr 1 w Głogówku

 

Victoria W. kl. 1 cSp. nr 1 w Głogówku

 

Marta K. kl. 2b Sp. nr 1 w Głogówku

 

Ameli Z. kl. 1c Szkoła Paczków

 

Piotruś Szkoła Paczków

 

Dominika K. kl. 1c Szkoła Paczków

 

Piotr S. kl. 1c Szkoła Paczków

 

Wojciech M. kl. 1c Szkoła Paczków

 

Wiktor Z. kl. 1b Szkoła nr 2 Paczków

 

Aleksandra L. kl. 1b Szkoła nr 2 Paczków

 

Kinga S. kl. 1a Szkoła nr 2 Paczków

 

Julia K. kl. 1b Szkoła nr 2 Paczków

 

Paulina D. kl. 1b Szkoła nr 2 Paczków

 

Wiktoria P. kl. 1b Szkoła nr 2 Paczków

 

Wiktor K. kl. 1b Szkoła nr 2 Paczków

 

Wiktoria M. kl.1b Szkoła nr 2 Paczków

 

Wojtek D. kl.1b Szkoła nr 2 Paczków

 

Olga D. kl. 1b Szkoła nr 2 Paczków

 

Tomek B. Szkoła nr 2 Paczków

 

Mateusz L. kl. 1b Szkoła nr 2 Paczków

 

Antek J. kl. 1b Szkoła nr 2 Paczków

 

Karolina L. kl. 1b Szkoła nr 2 Paczków

 

15.

 

Wiktor Szkoła nr 2 Paczków

 

Wiktoria B. kl. 1a Szkoła nr 2 Paczków

 

Alan H. kl. 1c Szkoła nr 2 Paczków

 

Alan. H. kl. 1c Szkoła nr 2 Paczków

 

Wojciech J. kl. 1c Szkoła nr 2 Paczków

 

Weronika K. kl. 1a Szkoła nr 2 Paczków

 

Madzia B. Szkoła nr 2 Paczków

 

Marcin H. kl.1a Szkoła nr 2 Paczków

 

Oliwier K. Szkoła nr 2 Paczków

 

Hubert S. kl. 1a Szkoła nr 2 Paczków

 

Lena Z. kl. 1a Szkoła nr 2 Paczków

 

Julia K. lat 8 PSP Stowarzyszenia Rozwoju Wsi w Przełęku

 

Emilia K. lat 8 PSP Stowarzyszenia Rozwoju Wsi w Przełęku

 

Jakub A. kl.1 PSP Stowarzyszenia Rozwoju Wsi w Przełęku

 

Katarzyna L. kl. 1 PSP Stowarzyszenia Rozwoju Wsi w Przełęku

 

Szymon P. kl. 1 PSP Stowarzyszenia Rozwoju Wsi w Przełęku

 

Maja Ż. lat 7 PSP Stowarzyszenia Rozwoju Wsi w Przełęku

 

Weronika D. lat 7 PSP Stowarzyszenia Rozwoju Wsi w Przełęku

 

Kinga T. lat 8 PSP Stowarzyszenia Rozwoju Wsi w Przełęku

 

Kacper K. kl. 2a Ścinawa Mała

 

Paulina P. kl. 2a Ścinawa Mała

 

Kacper G. kl. 1 Ścinawa Mała

 

Emilia J. kl. 1 Ścinawa Mała

 

Pola P. kl. 1 Ścinawa Mała

 

Julia G. kl. 1 Ścinawa Mała

 

Sara Ż. Ścinawa Mała

 

Tomek K. Ścinawa Mała

 

Marlena P. kl. 2a Szkoła Korfantów

 

Angelika S. kl. 2b Szkoła Korfantów

 

Nicola Z. kl. 2b Szkoła Korfantów

 

Paulina D. kl. 1a Szkoła Korfantów

 

Tomasz P. kl. 2b Szkoła Korfantów

 

Wanessa Gach kl. IIB Ścinawa Mała

 

Jakub Święs kl. II B Ścinawa Mała

 

Wojtek Gąsiorek kl. I Ścinawa Mała

 

Klaudia Paluch kl. I Meszno

 

Karolina Gozda kl. I Meszno

 

Martyna Koszarska

 

Anna Książczyk kl. IA SP nr 2 w Paczkowie

 

Szymon Łabowicz

 

Borys Wolski kl. IA PSP nr 2 w Paczkowie

 

Dominika Ziemianek kl. IB

 

Antoś

 

Zuzanna Olejnik kl. IB

 

Kinga Garbacz kl. IB PSP nr 3 w Paczkowie

 

Łukasz Żarnowiecki PSP nr 3 w Paczkowie

 

Bartłomiej Słowiak Kl. Ib PSP nr 3 w Paczkowie

 

Ola Tomaszczuk kl IB PSP nr 3 w Paczkowie

 

Kl. IB PSP nr 3 w Paczkowie

 

Praca nie podpisana.

 

Szymon Żyrek kl. IB PSP nr 3 w Paczkowie

 

Szymon Szatank kl. IB PSP nr. 3 w Paczkowie

 

Miłosz Miara kl. IB PSP nr 3 w Paczkowie

 

Konrad Piórek kl. IB PSP nr 3 w Paczkowie

 

Adam Dawidowicz kl IB PSP nr 3 w Paczkowie

 

Julia Dzika kl IB PSP nr 3 w Paczkowie

 

Roksana Kadróg

 

Tymek Zejer kl. I B SP2 Głuchołazy

 

Oliwia Kanarska kl. I B SP2 Głuchołazy

 

Aleksy Gondek kl. I B SP2 Głuchołazy

 

Karolina Lejawka kl. I B SP2 Głuchołazy

Czytany 1703 razy
  • Lista przebojów
  • Giełda pracy
  • Music Star
  • Wywiady Radia Nysa FM
Previous Next
belka-620.gif